O nas

OTWIERAMY ŚWIAT
Internet to drzwi do współczesnego świata. Od lat specjalizujemy się w tym by otwierać je przed naszymi klientami jak najszerzej. Wszystko rozpoczęło się od pasji do tworzenia stron. Nasza działalność przypadła na czas dynamicznie rozwijającego się świata nowoczesnego komunikowania się. Z niemałą satysfakcją możemy dziś przyznać, że tej cyfrowej rewolucji zawsze dotrzymywaliśmy kroku. Świat cyfrowy uzupełniamy tradycyjnymi nośnikami, stąd nasze zaangażowanie w dziedzinie wydruków oraz reklamy. Wszystko po to, by zapewnić Państwu kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo, opiekę nad projektami jak i realizację.

LUBIMY WYZWANIA
Dziś AMILL.PL to profesjonalna agencja reklamowa, gotowa na każde wyzwanie związane z kształtowaniem wizerunku oraz jego promocją. Towarzyszymy naszym klientom na całej drodze realizacji projektów od pomysłu po końcowy efekt. Niezależnie czy chodzi o stronę www, tworzenie od podstaw sklepu internetowego, tworzenie nowoczesnego logotypu czy identyfikacji graficznej, nad każdym etapem prac i przy każdym zleceniu pracują profesjonaliści. Mogą państwo liczyć także na wydruki oraz kompozycję ulotek, folderów a także wielkoformatowych wydruków na tablice, banery, pylony reklamowe, samochody czy szyldy. Granicą możliwości jest tylko wyobraźnia.

KOMPLEKSOWE DZIAŁANIE
Naszą zaletą jest kompleksowe działanie. Zdajemy sobie sprawę jak wiele czasu poświęcacie Państwo dla swoich firm. Dlatego, chcemy zaoszczędzić go jak najwięcej. Wszystko co potrzebujecie, znajdziecie u nas. Zostawcie nam pomysł, my zajmiemy się resztą.

PRZEJRZYŚCIE I ESTETYCZNIE
Współczesna reklama jest również dziedziną sztuki. Są określone zasady, których znajomość i przestrzeganie gwarantuje lepsze dotarcie z prezentowanymi treściami. W naszym działaniu, stosujemy wiele sprawdzonych technik wizualizacyjnych pozwalających odbiorcom na lepszą prezentacje tego, co nasz klient chce pokazać. Trendy się zmieniają nie tylko w modzie. W reklamie również. Wybierając naszą ofertę mają Państwo pewność, że praca wykonana przez nas będzie nawiązywała do najnowszych trendów obowiązujących w świecie reklamy zarówno w kwestii opracowania graficznego, typografii jak i formatu.

WSZYSTKO MA ZNACZENIE
Każdy aspekt Państwa wizerunku, zastosowana czcionka, kolorystyka, uzupełnienie grafiką czy zdjęciem ma znaczenie. Nie uznajemy przypadkowych wyborów. Szanując klienta, który wybrał naszą ofertę, pomożemy mu dokonać kolejnego wyboru – najlepszej drogi do efektownej i efektywnej prezentacji wizerunku, promocji marki oraz produktów i usług.

W ZGODZIE Z PRAWEM AUTORSKIM
Wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność że zakupujecie usługę skrojoną na miarę państwa oczekiwań. Każdy tekst, zdjęcie, ilustracja czy format nie będzie plagiatem czy kopią rozwiązań innych firm. Do każdego podchodzimy indywidualnie. Jako twórcy, szanujemy prawa autorskie. U nas nie ma miejsca na imitacje czy plagiaty. Od początku do końca pracujemy na nowym projekcie.

Kontakt
Marcin Lipka
607 111 873
amill.pl
ul. T. Kościuszki 11 ,
25-310 Kielce
tel. 607 111 873
biuro@amill.pl

Pozycjonowanie stron internetowych i Projektowanie stron www Kielce, Starachowice, Radom, Ostrowiec Świętokrzyski, Włoszczowa, Skarżysko-Kamienna, Sandomierz, Końskie, Busko-Zdrój, Staszów, Jędrzejów, Pińczów, Opatów, Kazimierza Wielka.
Pełna oferta naszej firmy dotycząca reklamy zewnętrznej na stronie: http://fabricam.pl/

amill.pl Kielce